אודות

אודות

חברתנו מקבוצת ICL הינה מהמובילות בשוק הכימיקלים לתעשייה בישראל.
מיום הקמתנו בשנת 1946 במפרץ חיפה כמפעל חלוצי במדינת ישראל ועד היום, אנו מספקים כימיקלים שונים ומשרתים בנאמנות ובמקצועיות תעשיות שונות במגוון תחומים ויישומים.
אנחנו מייצרים, מייבאים ומוכרים מגוון של כימיקלים ובאריזות שונות לטיפול בכל תחומי התעשייה והחקלאות.
ICL מקדמת מוצרים חדשים ופתרונות לתעשייה עם צוות מחקר מיומן ורב תחומי עם מעבדות מתקדמות תוך שתוף פעולה עם חברות שונות בארץ ובחו"ל.

משאבים רבים מושקעים על ידנו בתהליכי בקרת איכות החל משלב המו"פ ועד לשלב הסופי במערך היצור תוך הקפדה על שמירת הסביבה והתקנים בישראל. צוות המכירות שלנו נמצא בקשר רציף עם לקוחותינו וקשוב לצרכיו. קשר אישי זה מאפשר לתת מענה מהיר ומקצועי תוך מתן פתרונות לבעיות דחופות. מוצרנו מלווים באישורים המותאמים לדרישות התקינה בארץ ובחו"ל.

תהליכי היצור שלנו נתמכים בטכנולוגיות זמינות וגישות בר קיימא. שיטות צריכת אנרגיה ומים נמצאות במעקב במטרה לשמור על הסביבה למען עובדנו ולמען העתיד של כולנו. מוצרנו נמכרים, נארזים ומשונעים באמצעות מערכת לוגיסטית מהגדולות במדינת ישראל. מערכת הלוגיסטיקה שלנו מתאימה את עצמה לדרישות הלקוחות, תוך עמידה בתקנים להובלת חומרים מסוכנים.

אנחנו חלק מהתרבות הארגונית של קבוצת ICL הכוללת מחויבות לערכים כמו: שיטות עבודה מקצועיות, ביצועי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, אחריות סביבתית ואחריות לרווחת הקהילה הסובבת אותנו.

צוות הניהול

תולי נחום

תולי נחום

טכנאי שירות לקוחות
גלעד חן

גלעד חן

מנהל מוצרים לתעשייה
ציונה אילת 

ציונה אילת 

מנהלת פיתוח עסקי
חגית ריבלין צורן

חגית ריבלין צורן

מנהלת מכירות כימיקלים מרכז ודרום
שני רצון

שני רצון

מנהלת מכירות כימיקלים צפון
אלכס גולדשטיין

אלכס גולדשטיין

מנהל שרות ומכירות כלורן

המחויבות שלנו

שותפות

שותפות

אנו קשובים לצרכי לקוחותינו . חברתנו משלבת בין המידע והניסיון שצברנו לבקשות לקוחותינו, תוך הבטחה לספק מוצרים איכותיים ומידע רלוונטי לשימוש בטוח ויעיל.

אתיקה

אתיקה

חברתנו פועלת על פי הנחיות מקצועיות ונהלי עבודה מסודרים בהתאם לקוד האיתי של ICL תוך מתן דגש על כבוד לזולת ואי הפליה. אנו לוקחים אחריות על מעשינו ושומרים על עבודה בטוחה תוך מחויבות לסביבה.

הוגנות

הוגנות

ICL מציבה סטנדרטים גבוהים לעסקאות המכר של החברה. חברתנו מחויבת לשמור על המוניטין שלה ופועלת בהגינות , כנות וביושרה לאורך כל שנות קיומנו.

שירות

שירות

אנו מחויבים לשרות זמין ,יעיל וידידותי . לרשותנו מערך לוגיסטי גדול , מאורגן ויעיל . מערך זה מותאם לחומרים מסוגים שונים ובאריזות שונות .